Podněty a připomínky

01.01.2017 20:55

Vážení rodiče, milé děti,

máte-li něco na srdci (třeba nějaký nápad, připomínku či dokonce pochvalu :)), napište vedoucí jídelny paní Editě Šurlákové: sjnebory@seznam.cz.

Zdravě napapané bříško :) je naší hlavní prioritou.

 

Pochvala, která nám udělala velkou radost:

"Dobrý den paní Šuláková,

rozhodla jsem se Vám napsat a zároveň poděkovat za pestrost jídelníčku a celému personálu kuchyně za chutnou stravu. Dámy, opět jste sklidily velký úspěch u mé dcery. Opěvovala Váš včerejší úžasný oběd (domácí zdravý hamburger) celé odpoledne. Přeji, ať je Vaše inspirace ve výběru jídel bezedná a celému kolektivu kuchyně jen samé super recepty s pozitivním ohlasem strávníků.

S pozdravem a přáním krásného dne Petra Bocková" (zkopírováno z emailu vedoucí ŠJ)

—————

Zpět